Kia wprowadza promocje dla duchowieństwa i instytucji kościelnych

Biznes
Kia wprowadza promocje dla duchowieństwa i instytucji kościelnych
Flickr/loubeat/CC BY 2.0

Koreański producent aut ogłosił program "Ziarno". Polega on na uruchomieniu specjalnych zasad zakupu samochodów marki KIA dla osób i instytucji związanych z Kościołem.

Program "Ziarno" to wynik umowy zawartej między Kia Motors Polska i powołaną przez Konferencję Episkopatu Polski spółkę PPU Port. Skierowany jest do księży, osób zakonnych, katechetów świeckich, Caritas Polska oraz wielu innych instytucji kościelnych, które mogą zaciągać zobowiązania we własnym imieniu i na własną rzecz (kurie biskupie, seminaria, domy rekolekcyjno-wypoczynkowe, radiostacje, wydawnictwa i media).

Uruchomienie programu zapewnia korzyści związane z zakupem samochodów marki Kia, serwisem aut oraz zakupem motoryzacyjnych części i akcesoriów. Oferta rabatowa dotyczy praktycznie całej gamy modelowej koreańskiego producenta.

Promocyjne ceny samochodów i części zamiennych


Upusty w ramach programu sięgają nawet 8 proc. w stosunku do ceny standardowej, co na przykład w przypadku Kii cee'd kombi oznacza korzyść dla klienta na poziomie nawet 7 600 zł. Upust na model Sorento może z kolei sięgnąć 11 600 zł. Co istotne, rabat łączy się także z obowiązującymi promocjami.

ASO do każdego sprzedanego samochodu oferuje dodatkowo program serwisowy Silver – czyli 5% rabatu na części.

 

Samar

po

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze