Kopacz: nie straciliśmy tych 8 lat. Polska rozwija się

Polska

- Polska jest dziś zdecydowanie piękniejsza niż 8 lat temu; dziękuję tym, którzy na nas zagłosowali; gratuluję zwycięzcom - powiedziała premier chwilę po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów. Według badania exit-poll, PO uzyskała 23,4 proc., co przekłada się na 133 mandaty w Sejmie.

- Chciałam serdecznie podziękować za 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej - tak swoje wystąpienie zaczęła Ewa Kopacz . - Nie byłoby to możliwe, gdyby Polacy nam dwa razy nie zaufali - dodała.

 

- Polska jest dziś zdecydowanie piękniejsza niż 8 lata temu. Polska dziś to kraj w którym rozwijamy sie gospodarczo, w którym bezrobocie jest jednocyfrowe. W takiej kondycji zostawiamy Polskę tym, którzy wygrali wybory - podkreślała szefowa rządu.

 

- Serdecznie dziekuję tym, którzy byli z nami do końca i dziś na nas zagłosowali. Z całego serca wam dziękujemy. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Polkom i Polakom, którzy poszli dziś do wyborów. Ten werdykt Polek i Polaków to werdykt ludzi żyjących w demokratycznym kraju i ten werdykt szanujemy - zakończyła swoje wystąpienie premier.

 

 

Piotr Wardziak
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie