Nadpalone zwłoki znalezione na szkolnym boisku

Polska
Nadpalone zwłoki znalezione na szkolnym boisku
Polsat News

Tuż po siódmej rano w sobotę przechodzień natrafił na spalone ciało młodego mężczyzny, leżące na boisku do koszykówki przy szkole podstawowej w Gorzowie. Ofiarą jest prawdopodobnie 25-letni mieszkaniec pobliskiego wieżowca.

Ciało mężczyzny zostało znalezione po godzinie 7:20 przez mieszkańca Osiedla Słonecznego w Gorzowie Wielkopolskim spacerującego z psem. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy ogrodzili teren. Oględziny boiska przy Zespole Szkół nr 6 trwały kilka godzin. - Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia ze zdarzeniem kryminalnym - powiedział Polsat News Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Jak dowiedział się Polsat News, zmarły mężczyzna miał na imię Krzysztof i mieszkał w pobliskim wieżowcu razem z rodzicami. Jak mówią sąsiedzi - był spokojnym chłopakiem, miał pracę.

 

Sprawę bada policja i prokuratura. Okoliczności śmierci będą znane po przeprowadzeniu szczegółowych badań - prawdopodobnie w niedzielę. Wtedy dowiemy się, czy mężczyzna zmarł w wyniku pobicia, czy też w chwili podpalenia jeszcze żył. - Ustalany będzie przebieg zdarzenia - wyjaśnił Konieczny. Postępowanie prowadzą policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Nieoficjalnie Polsat News dowiedział się, że w kręgu podejrzewanych są osoby mieszkające na tym samym osiedlu. W sobotę kilka godzin po zdarzeniu policyjni antyterroryści przeszukiwali jeden z bloków na osiedlu.

 

przep
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie