Bliskie relacje Kukiza z Wojtunikiem

Polska
Bliskie relacje Kukiza z Wojtunikiem
Polsat News

Rockmen często bywa u szefa CBA - informuje dziennik ”Fakt”. Obaj mają być w dobrych relacjach, a Paweł Kukiz chce, by po wyborach Wojtunik pozostał na stanowisku.

- Kukiz wielokrotnie powtarzał nam, że zna się z Wojtunikiem od dawna i są po imieniu - potwierdził ”Faktowi” Patryk Wild, były współpracownik Kukiza.


Rockmen ma do Wojtunika pełne zaufanie. Jak ważnym człowiekiem dla Kukiza jest Wojtunik, świadczy też to, co muzyk zapowiadał współpracownikom: jeśli miałoby dojść do koalicji z PiS, to pod dwoma warunkami. Po pierwsze - zmiana konstytucji, po drugie - pozostanie obecnego szefa CBA na stanowisku.


Paweł Wojtunik stwierdził, że to prywatna znajomość i podkreśla, że nigdy nie zabiegał u nikogo o załatwienie jakiegokolwiek stanowiska.


”Fakt” informuje też, że  Kukiz miał chwalić się kilku osobom, że to on miał polecić Wojtunika - wówczas funkcjonariusza CBŚ - politykom PO, jako zaufanego  człowieka. Miało stać się to w 2005 roku, kiedy na grillu w swoim domu w Łosiowie (woj. opolskie) Kukiz gościł Grzegorza Schetynę.


Fakt

grzel
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie