Zgrzyt na linii Schetyna - Kopacz. Poszło o ocenę debaty

Polska

- Odrobili lekcję, sztab PiS-u. Należało stworzyć atmosferę dobrych emocji i zwycięstwa - powiedział Grzegorz Schetyna komentując wczorajszą debatę Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Polityk PO w Radiu ZET uznał, że po wyjściu ze studia Szydło zrobiła lepsze wrażenie niż Kopacz. - To może jego dzisiaj wyślę (na debatę - przyp. red.) skoro jest taki silny - odpowiedziała premier.

- Odrobilili lekcje, sztab PiS-u. Podobnie bylo w 2007 roku. Wtedy otoczenie Donalda Tuska tworzyło atmosferę dobrych emocji i zwycięstwa. W takiej debacie nieważna jest sama rozmowa. Liczy się takze atmosfera przed i po - powiedział Schetyna we wtorek.

 

- Nawet jeżeli to było sztuczne i reżyserowane, bo było, to chodziło o zrobienie atmosfery piorunującego zwycięstwa w debacie. Na to trzeba odpowiadać takimi samymi emocjami - zauważył.

 

Według Schetyny, Szydło, która opuściła studio w atmosferze wielkiego święta i wygłosiła płomienną przemowę przed budynkiem, zrobiła lepsze wrażenie niż premier, która porozmawiała z dziennikarzami na korytarzu.

 

Słowa Schetyny skomentowałapremier Ewa Kopacz. - Tak powiedział Grzegorz Schetyna? To może jego dzisiaj wyślę (na debatę - przyp. red.) w takim razie, skoro jest taki silny - stwierdziła.

 

Polsat News, Radio ZET

pr
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie