Kopacz i Szydło podsumowują debatę

Polska
Kopacz i Szydło podsumowują debatę
Polsat News

Beata Szydło nie wyjaśniła wielu kwestii podczas debaty - tak starcie z kandydatką PiS na premiera podsumowała Ewa Kopacz. Premier podkreśliła, że przed wyborami wszystko jest jeszcze możliwe. A Beata Szydło podziękowała swoim zwolennikom i zaapelowała do nich o wytężoną pracę w ostatnich dniach kampanii wyborczej.

- Chciałabym, żeby ci co dwudziestego piątego pójdą do wyborów powiedzieli stop dla populizmu i dla rozdawnictwa i oddali głos na PO, z jej wadami, jedynej partii która może sprawić, że szaleństwo się nie ziści. Apelowałam do wyborców PO,  ale i do tych którzy postanowili zagłosować na kogoś innego, niech zmienią decyzje. Niech nie marnują głosów, bo w ten sposób zwiększą szanse PiS-u – mówiła premier Ewa Kopacz.

 


- Dziękuję, że jesteście, ale proszę tez o wytężoną pracę w ostatnich dniach i godzinach kampanii. Przekonajmy Polaków, że musimy być razem. W naszej biało-czerwonej drużynie jest miejsce dla wszystkich Polaków. Jesteśmy wszyscy razem. Jesteście nam wszyscy potrzebni. Damy radę! – podsumowała Beata Szydło.

am
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie