Korwin-Mikke o Polakach w Londynie: zrobimy tak, żeby wrócili razem z 2 mln Angoli

Polska

Tydzień przed wyborami Janusz Korwinn-Mikke rusza z kampanią do Londynu. Podczas spotkań z Polakami będzie przekonywał do oddania głosów na jego partię. Gość Wydarzeń Polsatu News zauważył przy okazji, że w Londynie nie ma problemów z szukaniem zwolenników, gdyż 50 proc. mieszkających tam Polaków ma zamiar głosować na jego partię.

- Oni doskonale wiedzą, że ten ustrój w Polsce jest do niczego, że to jest państwo teoretyczne i warto by je zmienić na jakieś normalne - zawyrokował Korwin-Mikke.

 

Polityk zapewnił także, że nie będzie zachęcał Polaków do powrotu do kraju. - Gdy byłem parę miesięcy temu, pytali mnie co zamierzam zrobić, żeby wrócili do Polski. To ja im odpowiadam: a co Wam obiecała brytyjska królowa, że do niej pojechaliście? - powiedział i dodał: - Zrobimy tak, żeby oni wrócili i jeszcze 2 miliony Angoli do nas przyjechało. Nasz program jest prosty - przywrócić zasadę "chcącemu nie dzieje się krzywda", a reszta sama się naprawi. Z tego wynikają niskie podatki i cała kupa innych rzeczy - powiedział Janusz Korwin-Mikke.

 

Cała rozmowa z liderem partii KORWiN poniżej.

 

 

 

Polsat News

 

Az
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie