Dziedziczak: Ewa Kopacz w pełni odpowiada za 8 lat rządów koalicji PO-PSL

Polska

Premier Ewa Kopacz odpowiada za 8 lat rządów swojej partii i o skutki tych rządów będziemy ją pytać - mówił Jan Dziedziczak w studiu Polsat News pytany o plany sztabu swojej partii przed poniedziałkową Rozmową o Polsce. W debacie transmitowanej w Polsat News i Polsat News 2 wezmą udział premier Ewa Kopacz i wiceprezes PiS Beata Szydło.

Dziedziczak podkreślił, że Kopacz w pełni uczestniczyła w ośmioletnich rządach PO. - Była rekordowo długo, pod względem czasu urzędowania, ministrem zdrowia, później marszałkiem Sejmu, który przyjmował wszystkie ustawy koalicji PO-PSL, a następnie premierem RP. Afery, sytuacja służby zdrowia, polityka zagraniczna, emigracja młodych Polaków - to wszytko jest również efektem jej rządów - powiedział poseł PiS.

 

Cała rozmowa z Janem Dziedziczakiem w materiale wideo.

 

 

Debatę organizowaną przez Polsat, TVN i TVP poprowadzą Dorota Gawryluk, Justyna Pochanke i Piotr Kraśko. Przewidziano możliwość interakcji, czyli zadawania pytań i odnoszenia się do wypowiedzi. Będzie też swobodna, dwuminutowa wypowiedź na zakończenie. Dyskusja ma być podzielona na trzy bloki tematyczne: sprawy gospodarcze i społeczne, polityka zagraniczna i obronność oraz ustrój państwa i polityka. We wtorek natomiast zobaczymy debatę telewizyjną, w której wezmą udział reprezentanci ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Az
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie