"Problem Ewy Kopacz to mało czasu na przygotowanie"

Polska

Duża liczba obowiązków związanych z pełnieniem funkcji premiera i niewystarczająca ilość czasu na przygotowania do starcia z Beatą Szydło. To według rzecznika rządu Cezarego Tomczyka największy problem Ewy Kopacz przed poniedziałkową debatą

– Ewa Kopacz musi przede wszystkim skupić się na swojej funkcji. Zajmuje się rządzeniem, dziś w nocy wróciła na przykład ze szczytu Rady Europejskiej. (…) Problemem jest, że czasu na przygotowanie do debaty jest bardzo mało, albo nie ma go wcale - podkreślał na antenie Polsat News Cezary Tomczyk.

 

Rzecznik rządu odniósł się również do wyników najnowszych sondaży poparcia dla partii politycznych, w których PO traci do PiS-u ponad 12 proc. Stwierdził, że realnie ta przewaga jest mniejsza.  - Myślę że mamy około 6-8 punktów straty, ale jest jeszcze tydzień żeby to nadgonić – stwierdził.

 

Tomczyk ocenił też przebieg kampanii wyborczej. Podkreślił, że słuchając Jarosława Kaczyńskiego, jest "z każdym dniem coraz bardziej przerażony". - Prezes PiS mówi o władzy absolutnej, a Antoni Macierewicz o spiskach i komisjach śledczych. O tym wszystkim z czasów rządów PiS chcieliśmy przecież zapomnieć – podkreśłił.

 

 

 

po
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie