Beata Szydło otworzyła lokal ”Ewa & Przyjaciele”

Polska
Beata Szydło otworzyła lokal ”Ewa & Przyjaciele”
Twitter/pisorgpl

Restaurację o takiej nazwie otworzyła dziś w Warszawie przy ulicy Miodowej 23, Beata Szydło. Lokal przygotowany przez sztab Prawa i Sprawiedliwości, ma przypomnieć Polakom o aferach z 8 lat rządów PO-PSL.

To kolejna odsłona kampanii wyborczej. Sztabowcy PiS zapowiedzieli, że w nowootwartej restauracji wyeksponują wszystkich "politycznych przyjaciół” Ewy Kopacz zaczynając od Mirosława Drzewieckiego i Zbigniewa Chlebowskiego, a także symbole afer tj. Amber Gold, hazardowej, taśmowej.


- Gdy wpiszecie w wyszukiwarkę internetową hasło "afery PO", to otrzymacie długą listę wydarzeń, które miały miejsce przez ostatnie 8 lat, a o których ostatnio zapominamy. Zaczęło się od afery hazardowej, później była afera stoczniowa, infoafera, afera NIK, afera PSL – o tym wszystkim będziemy państwo w tej restauracji przypominać. Jedna afera goniła drugą. Obecna władza, bohaterowie tych wydarzeń robili wszystko, by zamieść afery pod dywan. Mówili, że nic się nie stało - mówiła na otwarciu Beata Szydło.

 

 

Kandydatka PiS na premiera wielokrotnie podkreślała, że wszystkie "patologie", jakie - według niej - miały miejsce przez ostatnie 8 lat, to symbole Platformy i PSL-u. - Uczestniczyli w tych aferach politycy związani z obecnym układem władzy. To był skok na kasę, to było kręcenie lodów. Po to, by w szemrany sposób dorobić się kosztem państwa. I mówię bardzo wyraźnie: czas z tym skończyć - podkreślała Szydło.

 

Polsat News, Twitter, pisorgpl

 

po

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze