Polska reprezentacja wyleciała na mecz ze Szkocją

Sport
Polska reprezentacja wyleciała na mecz ze Szkocją
Polsat News

Piłkarze reprezentacji Polski o godzinie 10.30 wylecieli z lotniska w Warszawie na mecz ze Szkocją. O godzinie 17.30 podopieczni Adama Nawałki rozpoczną trening. Transmisja spotkanie Polska - Szkocja już jutro o 20.45 na antenie Polsat i Polsat Sport.

- Presja jest duża, ale moi piłkarze świetnie sobie z nią radzą – zapewniał przed wylotem trener reprezentacji Adam Nawałka. Potwierdził tym samym swoją ocenę z wtorkowej konferencji prasowej, na której podkreślał, że ”Szkoci są waleczni, ale polska reprezentacja jest do tego meczu solidnie przygotowana”.
 
W hotelu, z którego rano odjechali piłkarze, była reporterka Polsat News Monika Miller: - Piłkarze nie byli zbyt rozmowni. Widać było, że są skupieni i skoncentrowani. Ci, których pytałam o przedmeczowe nastroje odpowiadali, że są one bardzo dobre.


Po czwartkowym meczu ze Szkotami polska reprezentacja wróci do kraju. W niedzielę w Warszawie w ostatnim meczu grupy D, zmierzy się z Irlandią. W tej chwili jesteśmy na drugim miejscu w grupie. O 2 punkty wyprzedzają nas Niemcy, którym do rozegrania pozostały mecze z Irlandią i Gruzją.

po
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie