Polska firma Cinkciarz.pl partnerem Chicago Bulls

Biznes
Polska firma Cinkciarz.pl partnerem Chicago Bulls
Polsat News

- To historyczne wydarzenie dla polskiego biznesu - powiedział Marcin Pióro, prezes Cinkciarz.pl. Zielonogórska firma podpisała siedmioletni kontrakt partnerski z legendarną amerykańską drużyną Chicago Bulls, w której w przeszłości grał m.in. sam Michael Jordan.

Polski kantor internetowy to pierwsza europejska firma, która współpracuje z Bykami. W ramach umowy otrzyma prawo do pojawiania się na elektronicznych bandach przy parkiecie, ekranach na koszu, a także do wyświetlania reklamy wideo przed meczami oraz w aplikacji mobilnej. Finały ligi NBA ogląda średnio 19,94 mln widzów w USA.


- Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia sił z branżowym liderem w celu zaangażowania fanów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie - powiedział Michael Reinsdorf, dyrektor Chicago Bulls.


Obie strony stworzą także program szkoleniowy dla dzieci i młodzieży polonijnej w Chicago.


- Jeżeli taka firma uzyskuje partnera tak potężnego i tak przemawiającego do wyobraźni, jak Chicago Bulls, to znaczy, że i strona amerykańska, i biznes zewnętrzny patrzy na polskie firmy również z nadzieją i zainteresowaniem, jako na partnera. Myślę, że to jest zjawisko, które trudno przecenić. Otwiera się zupełnie nowy etap w działaniu polskich firm na świecie – skomentował podpisanie kontraktu były prezydent Bronisław Komorowski.


Cinkciarz.pl ze swoimi usługami wypływa na szerokie wody. W 2013 roku firma otworzyła międzynarodowe biuro w Londynie, zostając tym samym pierwszą polską firmą finansową, która tego dokonała. Latem tego roku internetowy kantor rozpoczął działalność w Chicago.


Istniejąca od 2010 roku firma to największy serwis internetowych kantorów w Polsce. To także pierwszy polski kantor, który jest członkiem międzynarodowej organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki i instytucje finansowe.  W tej chwili jest to także jedna z najbogatszych firm w kraju.

 

Polsat News

przep

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze