Lech na dnie. Upokorzeni kibice chcą zmian

Sport
Lech na dnie. Upokorzeni kibice chcą zmian
fot. PAP

Dotkliwa porażka 2:5 w 11. kolejce ekstraklasy z Cracovią sprawiła, że kibice Lecha nie wytrzymali i ostro zażądali zmian - z trenerem włącznie. – Za co nas tak upokarzają? – pytają retorycznie fani poznańskiej drużyny.

Mistrz Polski, który w ubiegłym sezonie zachwycał swoją grą, dziś nawet nie jest cieniem samego siebie. Dość spojrzeć w tabelę ekstraklasy, którą Kolejorz zamyka z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Lechici tracą do bezpiecznej strefy – niezagrożonej spadkiem 6 punktów. Ta sytuacja rozwścieczyła fanów, którzy na swoje stronie internetowej zażądali spotkania z władzami klubu.

"Lech zjeżdża po równi pochyłej. Nie wiadomo, gdzie się zatrzyma, jeżeli zarząd nie zareaguje. Ten jednak nie panuje już nad niczym. Za brak profesjonalizmu w prowadzeniu klubu piłkarskiego płacą kibice"  czytamy na stronie internetowej. 

Czy kolejna porażka sprawi, że włodarze klubu pożegnają się z Maciejem Skorżą? Trener po kompromitującej klęsce z Cracovią 2:5 nie chciał mówić o swojej przyszłości.  Nie będę się na ten temat wypowiadać  oznajmił na pomeczowej konferencji.

hejlech.pl

Az
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie