Ewa Kopacz: Ręka którą wyciągnęłam do opozycji zawisła w próżni

Polska
Ewa Kopacz: Ręka którą wyciągnęłam do opozycji zawisła w próżni
Flickr/Kancelaria Prezesa Rady Ministrów/PDM 1.0
Ewa Kopacz

- To był rok spełnionych obietnic. (...) Jednej rzeczy której bardzo chciałam nie udało mi się osiągnąć. Ręka którą wyciągnęłam do opozycji zawisła w próżni - powiedziała Ewa Kopacz. Premier podsumowała rok pracy rządu oraz realizację swoich zapowiedzi z exposé.

Ewa Kopacz przypomniała dziś podczas swojego wystąpienia na Politechnice Warszawskiej, że zadania które sobie rok temu postawiła, podzieliła na sześć obszarów: bezpieczeństwo, rodzina i seniorzy, zdrowie, gospodarka, przedsiębiorczość i rolnictwo,  infrastruktura oraz edukacja i nauka. Premier zaznaczała markerem na wystawionych tablicach kolejne podpunkty każdej z tych dziedzin, podkreślając w ten sposób, że jej rząd wywiązał się ze wszystkich, złożonych obywatelom obietnic.


- Może moi polityczni oponenci nie są do tego przyzwyczajeni, ale gdy rzetelnie się pracuje, wszystko jest realne. Cieszę się, że dziś mogę zdać rodakom pełny raport z tego co się udało. To ponad 30 projektów, które wpłynęły i wpłyną na poprawę życia Polaków - stwierdziła Kopacz.


- Polska jest podziwiana i szanowana za granicą, a Polacy obejmują najważniejsze stanowiska w Unii Europejskiej. (...) Podsumowując rok moich rządów mówię o tym, co jest nowym wyzwaniem. Tym wyzwaniem jest nie tylko bogatsza Polska, ale przede wszystkim bogatsi Polacy - podsumowała premier Ewa Kopacz.

 

Polsat News

p.o.
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie