Kozienice. Napad na kwiaciarnię. 14-latek dźgnął kobietę nożem

Polska
Zdj. ilustracyjne, fot. Polsat News
14-letni sprawca napadu na kwiaciarkę po kilku godzinach wpadł w ręce policji

14-latek ciężko ranił nożem kwiaciarkę w Kozienicach na Mazowszu. Nastolatek skradł kobiecie niewielką kwotę i uciekł. Ofiara z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja ujęła młodocianego sprawcę w jego domu.

Do napadu doszło w powiecie kozienickim w czwartek przed godz. 14:00. Sprawca zaatakował kobietę ostrym narzędziem, skradł niewielką kwotę pieniędzy i uciekł, pozostawiając na miejscu kobietę z licznymi obrażeniami ciała.

 

ZOBACZ: Jaworzno: Napadły i pobiły 16-latkę. Sąd rodzinny zdecydował

 

Na miejsce jako pierwsi, po kilku minutach od zgłoszenia, przyjechali policjanci z miejscowej jednostki. Zatamowali krwawienie i udzielili 63-latce pierwszej pomocy, do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Napad na kwiaciarkę. Na miejscu pozostał nóż

Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Kozienicach. Gdy medycy walczyli o życie kobiety, policjanci rozpoczęli obławę za napastnikiem. 

 

Miejscowych policjantów wspierali funkcjonariusze z Radomia. Na miejscu zabezpieczono m.in. nóż, który mógł być użyty przez napastnika. Funkcjonariusze zabezpieczyli także monitoring.

 

Po kilku godzinach funkcjonariusze wpadli na trop osoby, która mogła dopuścić się ataku na kwiaciarkę. 14-latka ujęto około godziny 19:00 w jego domu w powiecie kozienickim. Młodociany sprawca trafił do policyjnej izby dziecka

mak/wka/Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!