Zmarł dziennikarz Witold Odrobina

Polska
Witold Odrobina/Facebook
Zmarł Witold Odrobina

Witold Odrobina był dziennikarzem RMF FM oraz kanałów Grupy Discovery i TVN. Mężczyzna miał 50 lat. - Wybitny i niepowtarzalny głos - wspomina go Tadeusz Sołtys, dyrektor programowy RMF FM.

"Człowiek mojej radiowej młodości, z sentymentu dla niego słuchałem nawet internetowego KRK FM, szkoda człowieka, żegnaj Witku, drogi EWitku, już nie poznamy co tam masz w skrytku..." - tak wspominają słuchacze Witolda Odrobinę.

Kariera dziennikarska

Witold Odrobina był gospodarzem wielu audycji między innymi "Szewski kwadrans", "Przykładaniec", "Osada Wirakocza".

 

ZOBACZ: Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz miał 53 lata

 

Prowadził razem z Marcinem Jędrychem program "JW23". W każde ferie pracował przy Olimpiadzie FM. Prowadził również satyryczną audycję weekendową pod tytułem "Wiódł ślepy kulawego", w którym to programie razem z Jerzym Skoczylasem komentował wydarzenia minionego tygodnia.

Kariera telewizyjna

Od kwietnia 2007 na antenie TV4 prowadził program "Czułe Dranie". Od 21 października 2007 (do zdjęcia programu z anteny) był reporterem programu TVN "Studio Złote Tarasy". Od września 2011 roku na antenie TVN Turbo prowadził program "Odrobina Polski". Współpracował także z kanałem TVN Discovery Historia.

 

W 2017/18 dla Wirtualnej Polski oraz WP.TV prowadził cykl "Odrobina Więcej Polski" w którym realizował różne tematy: społeczne, komunikacyjne i interwencyjne z kraju z tym relacje LIVE. Współpracował z TVN TURBO oraz tworzył materiały dla małopolska.telewizja.pl

 

 

aml/Press/Polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!