Warszawa zapaliła świąteczną iluminację. 680 kilometrów ledów

Warszawa zapaliła świąteczną iluminację. 680 kilometrów ledów
Ingrid

W sobotę ulice Warszawy jak co roku rozświetliła świąteczna iluminacja. Podczas spaceru Krakowskim Przedmieściem, Starym Miastem i po raz pierwszy Podzamczem warszawiacy mogą podziwiać świetlne ozdoby oraz poczuć w stolicy świąteczny klimat. Zdjęcia nadesłała Ingrid. Fotografie, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" i przez profil polsatnews.pl na Facebooku.

W sobotę ulice Warszawy jak co roku rozświetliła świąteczna iluminacja. Podczas spaceru Krakowskim Przedmieściem, Starym Miastem i po raz pierwszy Podzamczem warszawiacy mogą podziwiać świetlne ozdoby oraz poczuć w stolicy świąteczny klimat.

 

Tegoroczna iluminacja to 680 kilometrów ledowych świateł i kilkanaście stacji dla amatorów robienia "selfie". Zdjęcia można robić przy najwyższej w Polsce 27-metrowej choince.

 

Czekają też: Śnieżne Planetarium (Krakowskie Przedmieście), Album Zimowej Warszawy (Krakowskie Przedmieście), Z Wizytą u św. Mikołaja (skwer Hoovera), Zaczarowana Ciuchcia (skwer Hoovera), Przez Świetliste Bramy do Nowego Światu (ul. Świętokrzyska), W Krainie Lodu (plac Wileński), Brama Życzeń (plac Grzybowski), Świąteczna Ślizgawka (Rynek Starego Miasta), Kolorowy Zawrót Głowy (Rynek Mariensztacki), Karuzela Blasku (Rynek Nowego Miasta), Czarujący Autobus (plac Na Rozdrożu), Królewski Paw (Al. Ujazdowskie w pobliżu Łazienek Królewskich). 

 

Zdjęcia z zapalenia światełek nadesłała Ingrid.

 

Najwieksza w Polsce, 29-metrowa choinka, stoi na Placu Zamkowym w Warszawie.Ingrid
Najwyższa w Polsce, 27-metrowa choinka, stoi na Placu Zamkowym w Warszawie.

 

Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".

 

Materiały można także przesłać poprzez profil polsatnews.pl na Facebooku.

 
polsatnews.pl
Autor: Ingrid

Skontaktuj się z nami

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze