Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci otrzymują bilety na wyciąg na Górce Szczęśliwickiej za darmo

Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci otrzymują bilety na wyciąg na Górce Szczęśliwickiej za darmo
warszawski_narciarz
Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci otrzymują bilety na wyciąg na Górce Szczęśliwickiej za darmo.

W czasie warszawskich ferii w Ośrodku Szczęśliwice OSiR organizuje akcję "Zima w mieście 2016". W ramach akcji dzieci oraz młodzież do lat 18 otrzymują bezpłatnie bilet wstępu na stok zjazdowy w godzinach od 11 do 14. Warunek to okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci mogły także uczestniczyć w zajęciach z instruktorami. W przedostatni dzień trwania akcji na Górce Szczęśliwickiej tłok.

W czasie warszawskich ferii zimowych w Ośrodku Szczęśliwice OSiR organizuje akcję "Zima w mieście 2016". W ramach tej akcji dzieci oraz młodzież do lat 18 otrzymują bezpłatnie bilet wstępu na stok zjazdowy w godzinach od 11 do 14. Warunek to okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

 

W czasie akcji dzieci mogły także uczestniczyć w zajęciach z instruktorami. W czwartek, w przedostatni dzień trwania "Zimy w miescie 2016", na Górce Szczęśliwickiej było tłoczno. Oblężone były obydwa wyciągi: orczyk oraz dwuosobowy wyciąg krzesełkowy.

 

Na stoku zorganizowane grupy dzieci ćwiczyły z instruktorami. Nie brakowało także dzieci, które samodzielnie zjeżdżały z góry.

 

Na zdjęciu: kolejka do wyciągu orczykowego. Minionej nocy padał gęsty śnieg. Tuż po otwarciu wyciągu narciarze mogli jeździć po jego świeżej, kilkucentymetrowej warstwie. Warunki były jednak trudne, śnieg był mokry i wymagał najwyższej koncentracji.

Autor: warszawski_narciarz

Skontaktuj się z nami

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze