- Wydaje mi się, że (Trzaskowski) lepiej by się spełnił w Brukseli. Natomiast po Patryku Jakim (wiceminister sprawiedliwości wymieniany w gronie polityków, którzy mogliby walczyć o fotel prezydenta Warszawy z obozu rządzącego – red.), widać, że on bardzo chce i to w kampanii na pewno pomaga - ocenił Mastalerek.

 

"Wysokie sondaże, mimo że nie ma dobrej polityki komunikacyjnej"

 

Były rzecznik PiS mówił również o sondażach, w których PiS wciąż utrzymuje zdecydowaną przewagę nad opozycją. W jego ocenie wynikają one z trzech przyczyn: dotrzymania obietnic wyborczych, słabości opozycji oraz popularności prezydenta Andrzeja Dudy.

 

- Sondaże są moim zdaniem wbrew temu, że nie ma dobrej polityki komunikacyjnej, nie ma dobrego PR-u, to nie od tego wynika. Uważam, że przy lepszej komunikacji te sondaże mogłyby być dużo wyższe - zaznaczył.

 

Na pytanie, czy byłby w stanie poprawić tę komunikację odparł, że teraz działa w projektach komunikacyjnych gdzie indziej, ale "serce ma po prawej stronie".

 

Pod koniec listopada ogłoszono, że poseł PO Rafał Trzaskowski został wspólnym kandydatem Platformy i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy.

 

 

Polsat News