Nowe programy na antenie Polsat News

Polska

Już od poniedziałku, 4 września, na antenie Polsat News zobaczymy nowe programy popołudniowe. Wśród prowadzących m.in. Agnieszka Mosór, Magdalena Woroń, Marek Piotr Wójcicki, Klaudiusz Slezak i Piotr Witwicki.

"Więcej Wydarzeń" - nowość o 16.10
Wraz z początkiem września na antenie Polsat News zobaczymy dwa nowe popołudniowe programy informacyjne. O godzinie 16:10, zaraz po "Wydarzeniach 15:50", program "Więcej Wydarzeń" będący kontynuacją flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule. Popołudniowe wydanie "Wydarzeń" oraz "Więcej Wydarzeń" prowadzą Agnieszka Mosór oraz Magdalena Kaliniak.


"Tematy Dnia" - nowość o 16:30
Kolejną nową propozycją wśród popołudniowych programów Polsatu News są "Tematy dnia". To autorskie, godzinne podsumowanie, skupione na trzech głównych tematach dnia. Program poprowadzą Klaudiusz Slezak, Marek Piotr Wójcicki i Przemysław Białkowski.


"Światowidz" o 17:30, a "Graffitti" popołudniowe o 18:00
O nowych porach widzowie zobaczą  audycje "Światowidz" i popołudniowe wydanie "Graffiti". Pierwszy, będący  przeglądem najciekawszych, intrygujących, a czasem zabawnych wydarzeń na świecie w wykonaniu Magdaleny Woroń oraz Agaty Gierszewskiej, zobaczymy o godzinie 17:30.


"Graffitti", prowadzone przez Piotra Witwickiego, w którym na najważniejsze pytania dnia odpowiadają politycy, publicyści wiodących tytułów prasowych i internetowych, będzie emitowane o godzinie 18:00.


"Newstelegraf" o 15.00
Bez zmian, o godzinie 15:00 na antenie zobaczymy "Newstelegraf". Program będzie miał natomiast rozszerzone wydanie. W audycji prowadzonej Mikołaja Jankowskiego, Ernesta Bodziucha i Marka Piotra Wójcickiego zobaczymy jeszcze więcej relacji reporterów z kraju i ze świata, newsów internetowych przygotowanych przez portal Polsatnews.pl, a także informacji sportowych oraz najświeższą prognozę pogody.


"Wystarczy Chcieć" rozszerza dotychczasową formułę - w niedziele o 13:30
Znany widzom program "Wystarczy Chcieć", przygotowywane pod patronatem Fundacji Polsat, powraca w najbliższą niedzielę, 3 września, na antenę Polsat News w rozszerzonej formule. W nowym sezonie zobaczymy obok historii rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, również tematy i problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe jak: wady wymowy, hejt w Internecie, czy to w jaki sposób dobrać dziecku odpowiednie biurko. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami, od których dowiemy się jaka jest istota prezentowanych w programie przypadków.


- W maju tego roku "Wystarczy Chcieć" przeszło niemal rewolucję. Wyszliśmy na zewnątrz, poza studio telewizyjne by pokazać z bliska historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci. Dzisiejszy świat jest pełen różnorodnych zagrożeń, które czyhają na nasze pociechy praktycznie z każdej strony. Dlatego też poszerzamy formułę "Wystarczy Chcieć" by pokazać widzom, że również dzieci zdrowe spotykają się z wieloma problemami i wyzwaniami, które potrafią być bardzo uciążliwe, a czasami wręcz stłumić w dziecku naturalną chęć poznania świata czy potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem - mówi Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat. 


W nowym sezonie obok Izabeli Talabskiej, mamy 10-letniego Olafa, podopiecznego Fundacji Polsat, w roli prowadzącego zobaczymy Bartosza Kwiatka, dziennikarza Polsatu News.


Nowe odcinki "Wystarczy Chcieć" po emisji w telewizji można obejrzeć na portalu polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy".


"Tak czy Nie" - godz. 20:00
Od poniedziałku do piątku w programie zobaczymy dwie pary gości, którzy zostaną zaproszeni do dyskusji na najważniejsze tematy dnia.


W programie zobaczymy teraz dwie rozmowy na najistotniejsze tematy, które budzą zainteresowanie opinii publicznej. Naprzeciw siebie zasiądą osoby o odmiennych poglądach, często skrajnych.


Niezmiennie, decyzję o tym kto ma rację w dyskusji, podejmą widzowie, głosując w sondzie dostępnej na stronie polsatnews.pl. W trakcie programu widzowie i internauci mogą komentować rozmowę gości w studiu za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook i Twitter. Najlepsze komentarze można zobaczyć podczas emisji programu. Magazyn "Tak czy Nie" prowadzi Agnieszka Gozdyra.


- Co wieczór czekają Państwa dwie pasjonujące dyskusje dotyczące najważniejszych tematów dnia. Każdego dnia będę zapraszać do studia dwie pary gości, którzy skonfrontują swoje poglądy. Jak do tej pory, bardzo ważnym elementem programu będą opinie naszych widzów, przekazywane za pośrednictwem mediów społecznościowych i prezentowane podczas programu. To dla nas nieodmiennie bardzo ważny głos w toczącej się dyskusji - mówi Agnieszka Gozdyra, prowadząca "Tak czy Nie".


Polsat News

grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze