Przesłuchiwany mężczyzna wyskoczył z okna prokuratury. To ojciec dwojga zamordowanych dzieci

Polska

- Mężczyzna wyskoczył z pierwszego piętra. Będziemy zajmować się badaniem tego zdarzenia - powiedział Daniel Prokopowicz z Prokuratury Okręgowej w Kielcach. Poszkodowany to ojciec dwojga dzieci, które pod koniec stycznia zostały zamordowane. Związek z ich śmiercią może mieć jego żona, którą znaleziono ranną w mieszkaniu.

- Mężczyzna upadł na trawnik, był przytomny, jednak nie było z nim kontaktu - relacjonował reporter Polsat News Maciej Wenerski.

  

- Szczegóły tego zdarzenia będą ustalane. Na miejscu czynności wykonywała policja. Udział prokuratora w czynnościach oględzin na miejscu zdarzenia nie był konieczny. Mężczyzna przeżył - powiedział prokurator Prokopowicz.

 

Makabryczna zbrodnia

 

Mężczyzna zeznawał w prokuraturze w Kielcach w sprawie śmierci dwojga jego dzieci. O tej zbrodni pisaliśmy tutaj.

 

Prokuratura postawiła w lutym zarzut zabójstwa 41-letniej matce, Darii D.-S. Dzieci - 5-letni chłopiec i 15-letnia dziewczynka - zostały znalezione martwe w mieszkaniu 31 stycznia.

 

Ich matka była ciężko ranna, okazało się, że próbowała popełnić samobójstwo.

 

Matka się przyznała 

 

- Kobieta przyznała się do popełnienia zarzucanych jej czynów. Złożyła też wyjaśnienia, których szczegółów dla dobra śledztwa nie możemy podać - mówił w lutym prokurator Prokopowicz.

 

Kobiecie grozi kara dożywotniego więzienia.

 

polsatnews.pl

 

 

 

luq/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze