Łomianki: śmierć mężczyzny na posterunku straży miejskiej

Polska
Łomianki: śmierć mężczyzny na posterunku straży miejskiej
Google Maps
Mężczyzna zmarł na posterunku Straży Miejskiej w podwarszawskich Łomiankach.

Zmarł mężczyzna, którego do swojej siedziby przywiozła straż miejska w podwarszawskich Łomiankach (Mazowieckie). Strażnicy miejscy wezwali na pomoc policjantów, którzy maja komisariat w tym samym budynku. Podjęta została reanimacja zatrzymanego, którego nie udało się uratować. Sprawą zajęła się prokuratura.

- W sobotę około godz. 22 straż miejska otrzymała zgłoszenie z jednego z centrów handlowych na terenie Łomianek. Pracownicy firmy ochroniarskiej stwierdzili, że w toalecie znajduje się upojony alkoholem mężczyzna - powiedział Polsat News wiceburmistrz Łomianek Piotr Rusiecki.

 

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu policji i straży miejskiej w Łomiankach. - Mężczyzna został posadzony na korytarzu. Pracownicy udali się do pomieszczenia obok. Po chwili okazało się, że mężczyzna nie oddycha - poinformował Rusiecki. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

 

Jak dodał wiceburmistrz, w ciągu ostatnich lat straż miejska wielokrotnie podejmowała z mężczyzną interwencje. Najczęściej dotyczyły spożywania alkoholu w miejscu publicznym.

 

Sprawę bada prokuratura.

 

polsatnews.pl, Polsat News, fot. Google Maps

hlk/mr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze