Durczok zapewnia, że ważniejsza będzie ostra dyskusja niż konwenanse, a widzowie mogą wymagać zarówno od powracającego na scenę dziennikarską prowadzącego, jak i gościa, pełnej otwartości i twardej wymiany argumentów.

 

- Jeśli politykom zależy na tym, żeby być jak najdłużej na antenie, to muszą odpowiadać na pytania. To prosta reguła. Nie możemy zawracać widzom głowy wypowiedziami, które są na okrętkę, po to, żeby nic nie powiedzieć, albo sprowadzają się do słynnych sms-owych przekazów dnia. Gdy rozmowa będzie toczyła się autentycznie i szczerze, brutalnie czasem, ale prawdziwie, to będzie trwała. A jak tak się nie będzie toczyła, to będzie się kończyła - mówi dziennikarz.

 

W każdym wydaniu przewidziane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Na zakończenie widzowie obejrzą archiwalne i bieżące wypowiedzi wybranych polityków i przekonają się, jak zmieniały się ich poglądy.

 

Transmisję pierwszego odcinka programu będzie można obejrzeć na antenie Polsat News oraz na stronie głównej portalu polsatnews.pl o godz. 21.

 

Wszystkie odcinki programu można będzie oglądać w portalu w zakładce "Nasze programy".

 

polsatnews.pl