Nagi biegał po ulicach. Wszystko przez zemstę byłej dziewczyny

Polska
Nagi biegał po ulicach. Wszystko przez zemstę byłej dziewczyny
kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Rozebrany bydgoszczanin biegał po ulicach podtoruńskiej miejscowości Przysiek. Wcześniej 23-latek został porwany, pobity i okradziony. Wszystko miała zaplanować jego była dziewczyna z obecnym chłopakiem. Para została aresztowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed tygodniem, ale dopiero teraz policja poinformowała o sprawie.

 

Około trzeciej nad ranem policjanci z Torunia otrzymali informację o nagim mężczyźnie w Przysieku. Na miejscu funkcjonariusze spotkali go razem z innym mężczyzną, który prowadził auto i został zatrzymany przez poszkodowanego. Nagi mężczyzna prosił go o pomoc.

 

Motyw finansowy w tle

 

23-latek poinformował funkcjonariuszy, że dwóch zamaskowanych mężczyzn zaczepiło go w Bydgoszczy. Następnie został wywieziony przez nich do lasu, pobity oraz okradziony. Na koniec porywacze kazali mu się rozebrać, po czym zabrali mu odzież i odjechali.

 

Pokrzywdzony w trakcie przesłuchania zeznał, że w zdarzenie zamieszana jest jego była 17-letnia dziewczyna. Nad ranem nastolatka została zatrzymana. Razem z nią jej nowy, 19-letni chłopak.

 

Według zatrzymanych 23-latek rzekomo ukradł pieniądze i biżuterię 17-latce. Śledczy znaleźli jednak drugie dno sprawy. Sprawcy potrzebowali gotówki na wyjazd nad morze. Wpadli na pomysł, aby nastraszyć mężczyznę i wyciągnąć od niego pieniądze. Dodatkowo w całą akcję wciągnęli drugą parę, siedemnastolatka i czternastolatkę.

 

17-latka - czyli była dziewczyna poszkodowanego - i 19-latek zostali aresztowani na trzy miesiące. 14-latką zajmie się sąd rodzinny, a 17-latek nie został jeszcze zatrzymany.

 

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

pr/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze