Zwłoki 23-latka znaleziono w mieszkaniu przy ul. Mikulicza w Świebodzicach. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy "uprawdopodabnia", że podejrzanym o zabójstwo jest 29-letni właściciel mieszkania Grzegorz Zgrzebnicki (syn Czesława).

 

Prokuratura chce mężczyźnie postawić zarzut zabójstwa. 12 lipca 2016 roku Prokurator Rejonowy w Świdnicy wydał postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym.

 

"Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Zapewniamy anonimowość" - informuje dolnośląska policja.

 

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny można zgłaszać pod numer Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu (71) 340-36-65 lub na numery alarmowe 997 i 112. Informacje można też przekazywać na adres mailowy: poszukiwania@wr.policja.gov.pl.

 

polsatnews.pl