Zaginionego rodzeństwa poszukują policjanci z komisariatu Poznań-Wilda. Podali rysopis poszukiwanych.

 

Monika Duda, ma 33 lata, 165 cm wzrostu, waży 65 kg i jest średniej budowy ciała, ma okrągłą twarz. Ma długie, proste, kasztanowe włosy z jasnymi pasemkami, które często upina w warkocz. Oczy zielono-szare. Posiada znaki szczególne, trzy tatuaże - na przedramieniu napis "Oliwka", na lewej łopatce rysunek róży oraz napis na plecach. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w krótkie niebieskie spodenki jeansowe, czarną koszulkę na ramiączkach, czarne tenisówki, miała przy sobie dużą czarną sportową torbę marki Adidas.

 

Michał Jankowski ma 17 lat, mierzy 175 cm, waży 60 km i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie czarne włosy, pociągłą twarz i lekko odstające uszy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarno-pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę, czarne spodnie oraz białe buty sportowe.

 

Wszystkie osoby, które po 22 czerwca br. widziały zaginionych lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca ich pobytu - proszone są o kontakt policjantami z komisariatu Poznań-Wilda pod numerami telefonu (61) 84 125-11/12 lub 997 - czynne całą dobę. 

 

polsatnews.pl