Ostatnie przygotowania do Euro. "Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58

Polska
Ostatnie przygotowania do Euro. "Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58
Polsat News

Na temat prac PO nad nowym programem oraz skierowanego przez PiS do Sejmu projektu ustawy o TK w "Nowym Dniu z Polsat News" będzie mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska (PO). Z kolei były reprezentant Polski, Marek Jóźwiak, opowie o ostatnich przygotowaniach do zbliżającego się Euro 2016. Rozmowy poprowadzi Bartosz Kurek.

W przyszłym tygodniu spodziewany jest wyrok dla piłkarza Lionela Messiego za oszustwa podatkowe. Francuzowi grożą nawet 22 miesiące więzienia. Na ten temat o godz. 7:05 będzie mówiła dr Karolina Tetłak z Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.


O godz. 7:35 gościem "Nowego Dnia" będzie Małgorzata Kidawa-Błońska z PO, a rozmowa będzie dotyczyła prac PO nad nowym program oraz skierowanego przez PiS do Sejmu projektu ustawy o TK.


Kolejny gość - Marek Jóźwiak, były reprezentant Polski, opowie ostatnich przygotowaniach do Euro 2016 (godz.  8:05).


O manewrach wojsk NATO (Baltops 2016, Anakonda 2016) i przygotowaniach do szczytu NATO w Warszawie będą rozmawiali (godz. 9:05) komandor rezerwy Marynarki Wojennej Maksymilian Dura z portalu defence24 i dr Jarosław Ćwiek-Karpowicz z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.


O nauce zajmującej się pozytywnym wpływem pocałunku na zdrowie – filematologii i Światowym Dniu Pocałunku będzie mówił o godz. 9:20 prof. Paweł Januszewicz z Fundacji Polsat.

 

Polsat News

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze