24 czerwca w telewizji Polsat wyemitowany zostanie jubileuszowy koncert zespołu Ich Troje. Grupa, która przed dwoma dekadami powstała w Łodzi, hucznie obchodzi swoje urodziny w czasie trasy koncertowej, gdyż, jak stwierdził Michał Wiśniewski, "jest co wspominać". - Nagraliśmy blisko 200 piosenek - dodał. Wśród hitów, które w czasie koncertów można usłyszeć, są m.in.: "Powiedz", "Zawsze z tobą chciałbym być", "A wszystko to…", czy wspomniany przez Wiśniewskiego przebój "Keine Grenzen", który zdaniem lidera grupy miał się przyczynić do zainteresowania Polaków referendum w sprawie wejścia Polski do Unii Europejskiej.

 

Choć w ostatnim czasie zespół nie święci już triumfów, jak przed laty, a nowe piosenki nie zyskują miana hitów, zdaniem Wiśniewskiego to dobrze, że zespół "nie wyskakuje już z każdej lodówki".

 

Lider grupy zaznaczył, że Ich Troje, w zmieniającym się przez lata składzie (z wokalistkami: Magdaą Femme, Justyną Majkowska, Anną Świątczak, Jeanette Vik, Justyną Panfilewicz i obecnie – Martą Milan), zagrał 1000 koncertów.