- Dzięki rozpoznawaniu mowy listy zakupów można tworzyć nawet czterokrotnie szybciej. Wystarczy otworzyć lodówkę, powiedzieć czego brakuje, a kompletna lista od razu trafi na telefon - powiedział Filip Miłoszewski, jeden z założycieli Listonic.


Jego zdaniem "wykorzystanie rozpoznawania głosu stanie się jednym głównych sposobów interakcji z aplikacjami już w niedalekiej przyszłości. Wskazują na to nie tylko najnowsze produkty Google, Apple czy Amazon ale również reakcje naszych pierwszych użytkowników".

 

Zakupy można podyktować po polsku i angielsku.

 

Listonic pobrało od jej pojawienia się na rynku już ponad milion osób. - Każdego miesiąca ponad 160 tys. osób robi zakupy wykorzystując nasze aplikacje - powiedział Miłoszewski.

 

Listonic to aplikacja, która pozwala tworzyć i zarządzać listami, udostępniać je znajomym, dodawać ceny i ilości do wpisanych produktów. Wszystkie zmiany zapisywane są na serwerach firmy, więc użytkownik ma dostęp do swoich list przez telefon, jak i komputer - poprzez stronę WWW. Aplikacja oferuje również dostęp do porad kulinarnych i aktualnych promocji w supermarketach. Listy można udostępniać osobom z rodziny czy znajomym. Można ją pobrać za darmo w sklepie Google Play.

 

 

Polsatnews.pl