Indie: przyniosła na komisariat penisa szwagra. Twierdzi, że mężczyzna ją zgwałcił

Świat
Indie: przyniosła na komisariat penisa szwagra. Twierdzi, że mężczyzna ją zgwałcił
Enrico Sanna/Flickr (CC BY 2.0)

Kobieta ucięła szwagrowi penisa za pomocą sierpa. W towarzystwie trójki dzieci 32-latka przyniosła odcięty narząd na lokalny komisariat policji, twierdząc, że mężczyzna ją zgwałcił.

Policjanci z komisariatu w dystrykcie Sidhi w stanie Madhya Pradesh w środkowych Indiach natychmiast wysłali służby medyczne, by zajęły się poszkodowanym mężczyzną. Po przybyciu na miejsce okazało się, że popełnił on samobójstwo.


Szwagier kobiety powiesił się na drzewie w pobliżu swojego domu. Mieszkał on wspólnie z 32-latką. Mąż Hinduski pracował i mieszkał w innym mieście, oddalonym o ponad tysiąc kilometrów.


Kobieta powiedziała policjantom, że odcięła penisa szwagra za pomocą sierpa, bo był to jedyny sposób, by powstrzymać gwałciciela.
Rzecznik lokalnej policji powiedział, że 32-latka została oskarżona o próbę popełnienia morderstwa.


Indyjskie media coraz częściej donoszą o przypadkach gwałtów. Ich liczba w kraju wzrosła w zeszłym roku do ponad 33 tys. – to o 9 proc. więcej niż w 2014 r. W 2012 r. Indie zaszokowała informacja o gwałcie zbiorowym na studentce, do którego doszło w busie w Delhi. Kobieta została wielokrotnie zgwałcona i pobita przez sześciu mężczyzn, a następnie wyrzucona na drogę. Zmarła po dwóch tygodniach w szpitalu.

 

Times of India, Independent.co.uk

am/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze