Zwłoki dwóch młodych osób znalezione w domu w Biskupicach Lubelskich. Mogły tam leżeć kilka dni

Polska

Ciała 17-letniej dziewczyny i 22-letniego mężczyzny odnaleziono w niedzielę rano w jednym z domów w Biskupicach Lubelskich (woj. lubelskie). Wśród branych pod uwagę hipotez jest m.in. zatrucie środkami odurzającymi.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!