"Widzę, jak ludzie się cieszą". Minister zdrowia komentuje zmiany w systemie

Polska

- Jeżdżę po kraju i widzę, jak się ludzie cieszą z tego, że 18 miliardów przynosi realne już korzyści - powiedziała w "Graffiti" Jolanta Sobierańska-Grenda na temat sytuacji w ochronie zdrowia, w odniesieniu do otrzymanych środków z KPO. Minister zdrowia dodała, że łącznie będzie to 36 miliardów, ale wciąż w wielu szpitalach "sytuacja jest diametralnie różna".

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!