Strażacy stracili jedyny wóz po 44 latach służby. "Stał się symbolem"

Polska

- Star 244 to legenda straży pożarnej w Polsce - mówił reporter Polsat News Łukasz Dubaniewicz. Taki samochód służył jednostce OSP w Korytkowie Dużym przez 44 lata. W czasie powrotu z akcji został jednak uszkodzony, tak, że nie opłaca się już go naprawić. Gmina zapowiedziała kupno używanego wozu, który zastąpi legendę.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!