Spółdzielnia apeluje do mieszkańców. Kilka miesięcy temu doszło tam do wybuchu

Polska

Po blisko czterech miesiącach od wybuchu w bloku przy ul. Wróblewskiego zarządcy spółdzielni nadal mierzą się z problemem mieszkańców lekceważących zagrożenie pożarowe. Mimo apeli o nieskładowanie rzeczy na klatkach schodowych - by służby w razie niebezpieczeństwa mogły bez przeszkód pracować - większość lokatorów nie dostosowała się do poleceń.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!