Spięcie w "Debacie Gozdyry", poszło o Ziobrę. "Skończy na Białorusi"
Polska

W programie "Debata Gozdyry" doszło do wymiany zdań w sprawie wyjazdu Zbigniewa Ziobry do USA. Michał Woś (PiS) twierdzi, że Ziobro "korzysta z pełni praw wolnego obywatela". Bartosz Arłukowicz (KO) ocenia to jako próbę uniknięcia odpowiedzialności karnej za zarzuty związane z Funduszem Sprawiedliwości. Sugeruje, że Ziobro będzie uciekał, "finalnie kończąc na Białorusi".