"Przywództwo trzeba sobie wyszarpać". Gajewska o sytuacji w KO

Polska

- Uczono mnie, że przywództwo trzeba sobie wyszarpać, wypracować, generalnie wyrwać. Historia to pokazuje. Potrzebna jest odwaga, bo nikt nikomu nie da tego w prezencie - przyznała w programie "Polityczny WF z Gościem" Aleksandra Gajewska. Wiceminister rodziny znalazła się wśród dziesięciu osób, które mają przygotować Koalicję Obywatelską do wyborów.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!