Przez prawie 30 lat nie wychodziła z mieszkania

Polska

50-letnia Magdalena z Krakowa przez prawie 30 lat nie wychodziła z mieszkania. Sąsiedzi zaalarmowali służby po tym, jak zaczęli dostawać liściki z wołaniem o pomoc. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znęcania się.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!