Propozycja odebrania orderu Zełenskiemu. Biejat krytykuje Nawrockiego

Polska

Decyzja Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu imienia "Bohaterów UPA" tej jednostce ukraińskiej była fatalna - powiedziała w programie "Gość Wydarzeń" wicemarszałek Senatu Magdalena Biejat z Lewicy. Zaznaczyła jednocześnie, że "nie wolno odpowiadać na niemądre decyzje prezydenta Ukrainy równie niemądrą decyzją prezydenta Karola Nawrockiego".

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!