Polska w ekstraklasie. Co dała na obecność na EXPO w Japonii?

Biznes

Czołowe miejsce zajęte na gospodarczej olimpiadzie. Tak, z perspektywy czasu, można ocenić efekt obecności Polski na światowej wystawie EXPO w Japonii. W Osace kraje rywalizowały oczywiście nie sportem, a technologią, innowacjami i siłą swoich gospodarek. Dziś pojawia się jednak najważniejsze pytanie - czy sukces wizerunkowy przełoży się na realne efekty dla polskiej gospodarki? Czy EXPO pomaga zdobywać kontrakty, budować relacje i otwierać drzwi do azjatyckich rynków?  Więcej na ten temat w najnowszym odcinku programu "Szczerze o pieniądzach" mówi Jacek Tomczak - Komisarz Generalny Sekcji Polskiej na Expo 2025 w Osace. Zaprasza Ernest Bodziuch.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!