Niemieccy gospodarze obwiniają Polskę. Zniknęły setki sztuk bydła

Polska

W niemieckich miejscowościach przygranicznych doszło do serii kradzieży bydła - informuje reporterka Polsat News, Dorota Wleklik. Jak wyjaśniła, problem występuje na terenie graniczącej z Polską Brandenburgii. Niemieckie służby podejrzewają, że zwierzęta są wywożone z gospodarstw nocą i trafiają do naszego kraju.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!