"Nie mamy dobrych relacji z Ameryką". Były szef MON uderza w rząd

Graffiti

- Nie mamy dobrych relacji z Ameryką - stwierdził w poniedziałkowym "Graffiti" Mariusz Błaszczak. Zdaniem wiceprezesa PiS winę za to ponosi rząd Donalda Tuska, przez którego stosunki z USA zostały "zepsute". Dodał, że relacje łączące Polskę z Niemcami to "żadna alternatywa". - Nawet gdyby Niemcy chcieli, nie zastąpią Stanów Zjednoczonych w tej roli - oświadczył.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!