"Nareszcie". Leszek Miller chwali inicjatywę Karola Nawrockiego

Polska

- Nareszcie - tak w programie "Prezydenci i Premierzy" Leszek Miller skomentował inicjatywę prezydenta Karola Nawrockiego o możliwości odebrania Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu. Miller ocenił, że prezydent Ukrainy "dał wyraz całkowitej pogardy dla naszych polskich uczuć". Z kolei Waldemar Pawlak zaapelował, żeby w sprawie Ukrainy stosować "podejście zero histerii, maksimum konkretu".

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!