Będzie polski samochód elektryczny. Minister podał datę

Polska

- W 2029 roku pierwsze auto zjedzie z linii produkcyjnej - zapewnił w programie "Gość Wydarzeń" minister aktywów państwowych Wojciech Balczun. Szef resortu zapewnił, że pracę nad polskim samochodem elektrycznym idą zgodnie z planem i "nie będzie to Izera".
 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!