Jolanta Sobierańska-Grenda w "Graffiti" [OGLĄDAJ]
Polska
W środowym "Graffiti" rozmowa Marcina Fijołka z minister zdrowia Jolantą Sobierańską-Grendą. Transmisja programu w Polsacie, Polsat News, Interii i polsatnews.pl od 7:40.

Jolanta Sobierańska-Grenda w "Graffiti"
