Jolanta Sobierańska-Grenda w "Graffiti" [OGLĄDAJ]

Polska

W środowym "Graffiti" rozmowa Marcina Fijołka z minister zdrowia Jolantą Sobierańską-Grendą. Transmisja programu w Polsacie, Polsat News, Interii i polsatnews.pl od 7:40.

Kobieta z blond włosami, ubrana w ciemną marynarkę i czerwoną bluzkę, siedzi przed kolorowym tłem.
Polsat News
Jolanta Sobierańska-Grenda w "Graffiti"

Poprzednie odcinki "Graffiti" są dostępne TUTAJ.

jp / polsatnews.pl / Polsat News
Czytaj więcej

WIDZISZ COŚ WAŻNEGO? PRZYŚLIJ ZDJĘCIE LUB FILM

Możesz też do nas pisać na adres wrzutnia@polsat.com.pl

PRZEJDŹ DO WRZUTNI

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie