Pogroszew Kolonia. Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński. Poszukiwania trwają od miesiąca

Polska
Pogroszew Kolonia. Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński. Poszukiwania trwają od miesiąca
KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński

Równo miesiąc temu zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński spod Ożarowa Mazowieckiego. Chłopiec najprawdopodobniej wyszedł z domu nad ranem i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. "Synu, nie poddamy się i będziemy Cię szukać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, bo bardzo Cię kochamy" - czytamy w najnowszym wpisie matki zaginionego chłopca.  

Policja i rodzina od miesiąca szuka zaginionego Krzysztofa Dymińskiego spod Ożarowa Mazowieckiego. Nastolatek 27 maja wyszedl z domu nad ranem. 

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński. Apel matki

Krzysztof ma 175 cm wzrostu, ciemne blond włosy, niebieskie oczy. Jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nosi stały aparat na zębach (górny i dolny łuk).

 

ZOBACZ: Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński z gminy Ożarów Mazowiecki. Policja prosi o pomoc

 

W mediach społecznościowych matka chłopca, Agnieszka, zwraca się do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o jej synu, o kontakt z nią lub policją 

 

"Synu, nie poddamy się i będziemy Cię szukać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, bo bardzo Cię kochamy. Ale Ty wiesz o tym, prawda? Chcę też żebyś wiedział, że jeśli masz problemy, my pomożemy Ci je rozwiązać. Nie jest istotne czego dotyczą. Wszystko załatwimy. Tym się nie martw. Najgorsze w tej chwili jest to, że nie wiemy czy żyjesz" - napisała. 

 

 

Poszukiwaniami chłopca zajmuje się także fundacja ITAKA.


 
 

pgo/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie