Brazylia: Matka oskarżona o zabicie dzieci. Miała mieszkać z ich zwłokami

Świat
Brazylia: Matka oskarżona o zabicie dzieci. Miała mieszkać z ich zwłokami
Pixabay/Twitter
Kobieta jest oskarżona o zamordowanie swoich dzieci

Eliara Paz Nardes z Brazylii jest oskarżona o podwójne zabójstwo. Ofiarami miały paść jej dzieci: dziewięcioletnia córka Alice i trzyletni syn Joaquim. Kobieta miała również mieszkać z ich rozkładającymi się ciałami w mieszkaniu w miejscowości Guarapuava.

Policja dokonała makabrycznego odkrycia po telefonie od prawnika oskarżonej. Kobieta przyznała się adwokatowi do zabójstwa, a ten poinformował o tym władze.

Rozkładające się ciała w łóżku

Kiedy funkcjonariusze pojawili się w mieszkaniu Nardes, ciała jej dzieci leżały na łóżku przykryte kocem.

 

- Kiedy weszliśmy do mieszkania, w jej pokoju zobaczyliśmy dzieci leżące na łóżku. Wyglądały jakby spały, ale nie żyły, a ich ciała były w zaawansowanym stanie rozkładu - poinformowała rzeczniczka lokalnej policji Ana Hass w rozmowie z "The Sun". Prawdopodobnie do zbrodni doszło dwa tygodnie wcześniej. 

 

ZOBACZ: Szabda. Zwłoki dwulatki w łóżeczku. Ojciec dziecka z zarzutem zabójstwa

 

Oskarżona przyznała, że chłopca udusiła poduszką, a dziewczynkę szalikiem. Funkcjonariusze czekają na sekcje zwłok dzieci, która wskaże rzeczywiste przyczyny ich śmierci. 

 

Kobieta wyjawiła policjantom motyw zabójstwa. Stwierdziła, że nie czuła się zdolna do dalszego utrzymania dzieci, które miały różnych ojców. Sama też planowała popełnić samobójstwo, ale jednak się rozmyśliła. 

Dlaczego matka zabiła dwoje swoich dzieci?

- Twierdziła, że ​​jest bardzo zmęczona i samotna, i nie może już sobie pozwolić na wychowywanie dzieci, nie tylko finansowo, ale także emocjonalnie. Zamierzała sama się zabić, ale ponieważ dzieci nie miałyby wtedy na kogo liczyć, postanowiła je zabić - dodała  rzeczniczka lokalnej policji Ana Hass.

 

ZOBACZ: Kudowa-Zdrój. Znaleziono zwłoki starszego małżeństwa. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

 

Oskarżona powiedziała funkcjonariuszom, że zabiła dzieci tego samego dnia, kiedy policja odkryła ciała, ale według wstępnych ustaleń śledczych chłopiec nie żył od 13 sierpnia, a jego siostra zginęła cztery dni później.

 

Kobieta usłyszała szereg zarzutów, w tym morderstwo, ukrywanie ciał i oszustwo proceduralne.

pgo/grz/mirror.co.uk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie