Wrocław. 12-latek zgwałcony w aquaparku. Policja zatrzymała mężczyznę

Polska
Wrocław. 12-latek zgwałcony w aquaparku. Policja zatrzymała mężczyznę
(Zdjęcie ilustracyjne) pxhere.com
Wrocław. Gwałt w aquaparku

W sobotę we wrocławskim aquaparku miał zostać zgwałcony 12-letni chłopiec. - Czynności policyjne doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, mogącego mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem - poinformował polsatnews.pl rzecznik wrocławskiej policji. 

Według lokalnego portalu, 12-letni chłopiec miał zostać zgwałcony w toalecie we wrocławskim aquaparku przy ul. Borowskiej w sobotę, 16 lipca. 

 

ZOBACZ: Kołobrzeg. 37-latek z zarzutem gwałtu ze szczególnym okrucieństwem 86-latki

 

"Policjanci wspólnie z Prokuraturą prowadzą czynności procesowe w związku ze zdarzeniem kryminalnym dotyczącym przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej, które zaistniało prawdopodobnie na terenie wrocławskiego aquaparku" - przekazał polsatnews.pl Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Wrocław. Policja zatrzymała mężczyznę 

Jak powiadomiono, na skutek podjętych natychmiast czynności policyjnych, zatrzymany został mężczyzna, który "mógł mieć bezpośredni związek ze zdarzeniem". 

 
"Ponieważ sprawa jest realizowana przez policjantów oraz prokuraturę i czynności z udziałem osoby nieletniej oraz zatrzymanej osoby dorosłej są w tej chwili realizowane, więcej informacji będziemy mogli przekazać po ich zakończeniu" - dodano. 

anw/sgo/polsatnews.pl/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie