Kobieta spadła z Mostu Rędzińskiego we Wrocławiu. Wcześniej doszło do kolizji

Polska
Kobieta spadła z Mostu Rędzińskiego we Wrocławiu. Wcześniej doszło do kolizji
Wodna Służba Ratownicza
Kobieta spadła z Mostu Rędzińskiego we Wrocławiu

Jedna z uczestniczek niegroźnej kolizji na moście Rędzińskim we Wrocławiu wyszła z samochodu i nie zauważając szczeliny pomiędzy pasami jezdni spadła z wysokości kilkunastu metrów. Z licznymi obrażeniami trafiła do jednego z wrocławskich szpitali. Nadal jest hospitalizowana.

Po godz. 6 na 20 km. Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na wiadukcie w kierunku autostrady A4 doszło do niegroźnej kolizji z udziałem dwóch samochodów. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale uczestnicy kolizji wyszli z pojazdów.

Kobieta spadła z wysokości 10 metrów

- Jedna z pasażerek, chcąc uniknąć sytuacji zagrożenia życia chciała zejść z pasa ruchu, przeszła przez bariery ochronne i jeszcze kawałek dalej, prawdopodobnie poślizgnęła się i wpadła w szczelinę, która znajdowała się pomiędzy pasami jezdni – relacjonował rzecznik wrocławskiej policji Łukasz Dutkowiak.

 

Kobieta spadła na nadrzeczny wał z wysokości ok. 10 m.  Po upadku straciła przytomność. Na miejscu pojawiła się Wodna Służba Ratownicza, straż i pogotowie ratunkowe. 

 

ZOBACZ: Lubin. Wypadek na przejściu dla pieszych. Potrącona staruszka

 

Poszkodowana w stanie ciężkim, z licznymi obrażeniami i złamaniami trafiła do  jednego z wrocławskich szpitali. Jak potwierdził rzecznik wrocławskiej policji, o godz. 15 kobieta była nadal hospitalizowana.

 

Wideo: Kobieta spadła z mostu we Wrocławiu. Wcześniej doszło do kolizji

 

ap/ml/zma/Radio Wrocław/Polsat News/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie