Wydarzenia 24 nowym kanałem informacyjnym Telewizji Polsat. Start emisji we wrześniu

Polska
Wydarzenia 24 nowym kanałem informacyjnym Telewizji Polsat. Start emisji we wrześniu
Polsat News
Wydarzenia 24 wykorzystają najnowocześniejsze zaplecze technologiczne, aby dostarczyć widzom najnowszych, rzetelnych i sprawdzonych informacji w atrakcyjnej formie

We wrześniu Telewizja Polsat uruchomi nowy kanał informacyjny Wydarzenia 24. Stacja powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami i serwisem internetowym Interia. - Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie - powiedziała Dorota Gawryluk.

Polsat News to najbardziej wiarygodna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce, prezentująca najważniejsze informacje, najwyższej jakości publicystykę, eksperckie analizy i pogłębioną wiedzę o kluczowych wydarzeniach.

 

Widzowie doceniają rzetelne informacje, dlatego coraz częściej wybierają treści Polsat News i Wydarzeń. Według ostatniego badania IBRsS i IBIMS Polacy uznali "Wydarzenia" Polsatu, jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, wyprzedzając "Fakty" TVN i "Wiadomości" TVP.

Nowy kanał informacyjny Wydarzenia 24

Kanał Wydarzenia 24 powstaje w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News.

 

W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

 

- Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie. "Wydarzenia" są najlepiej ocenianym i jednym z najważniejszych programów informacyjnych w kraju - powiedziała Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

 

- Stąd nasz pomysł, aby stworzyć kanał wykorzystujący potencjał programu znanego z głównej anteny Polsatu, jak i zespołu dziennikarzy, którzy stanowić będą trzon redakcji Wydarzeń 24 - dodała.

Wydarzenia 24 wykorzystają najnowocześniejsze technologie telewizyjne

Wydarzenia 24 będą realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które będzie w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

 

Wydarzenia 24 będą częścią Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk – Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

 

Kanał Wydarzenia 24 dostępny będzie w wybranych sieciach kablowych, w miejscu Superstacji.

red./polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie