Warszawa. Policja poszukuje ojca z dwójką dzieci. Wyprowadzili się z mieszkania

Polska
Warszawa. Policja poszukuje ojca z dwójką dzieci. Wyprowadzili się z mieszkania
KRP II Warszawa
Poszukiwany ojciec z dwójką dzieci

35-letni Minh Anh wraz z 6-letnią Olivią Linh Tran, 8-letnim Mikołajem Minh Tran są poszukiwani przez warszawską policję. Mężczyzna pod koniec maja wyprowadził się wraz z dziećmi z wynajmowanego mieszkania. Do tej pory nie poinformował matki dzieci o nowym miejscu pobytu. Policja opublikowała ich wizerunki.

35-letni Minh Anh Tran jest ojcem dwójki dzieci - 6-letniej Olivii Linh Tran oraz 8-letniego Mikołaja Minh Tran. Mężczyzna ma pełną władzę rodzicielską nad córką i synem.   

 

31 maja ojciec wyprowadził się z dziećmi z dotychczasowego miejsca zamieszkania przy ul. Bernardyńskiej w Warszawie i przeprowadził się w inne miejsce. 

Policja prosi o pomoc

Mężczyzna nie poinformował o tym fakcie matki dzieci, z którą wcześniej ustalił, że tak zrobi. Obecny adres zamieszkania dzieci jest nieznany.

Każdy kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanych osób lub widział ich w ostatnim czasie, proszony jest o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką policji. 

Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

 

dsk/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie